Vybavte svou domácnost výhodněji: Samsung přichází s lákavými bonusy

Společnost Samsung přichází s výhodnými bonusy pro všechny, kteří se chystají ke koupi pračky či chladničky špičkové kvality. V období od 15. dubna do 4. června 2017 je pro zákazníky připravena akce na vybrané modely praček s cenovým zvýhodněním 1 500 Kč a také na vybrané modely chladniček, na kterých ušetří 2 000 Kč. Bonus je možné uplatnit na vybraných prodejnách na území České republiky i Slovenska (viz přehled níže) prostřednictvím snadné registrace na www.samsung-bonus.eu.   

S případnými dotazy se mohou zákazníci obrátit na soutěžní infolinku na čísle +420 702 193 570 nebo na info@samsung-bonus.eu.

Dostatek místa bez námrazy

Akce se vztahuje na celkem 10 modelů chladniček, které chytře šetří vnitřní úložný prostor. Díky SpaceMax Technology přináší chladničky Samsung více prostoru než běžné chladničky, a to bez dopadu na standardní vnější rozměry výrobku nebo jeho energetickou účinnost. Využijte tak objem větší až o 30 litrů. Technologie Samsung True No Frost navíc zajistí, aby chladnička byla vychlazena rovnoměrně a nedocházelo tak k tvorbě nechtěné námrazy.

Přizpůsobte praní vašim potřebám

Více než 85 % zákazníků by rádo využilo možnost přidávat oblečení během již rozběhnutého procesu praní. Jejich přání je dnes skutečností. Technologie AddWash představuje revoluční řešení formou speciálních dvířek, které umožňují přidat nejen oblečení, ale i aviváž kdykoliv během pracího cyklu. Bonus lze využít na celkem 10 vybraných modelů praček značky Samsung.

V České republice probíhá akce u prodejců: 
ALZA.CZ
DATART s. r. o.
ELECTRO WORLD s. r. o.
ELVIA PRO s. r. o.
EURONICS a. s.
HP TRONIC Zlín, spol. s r. o. a jeho maloobchodní distribuční partneři
EXPERT ČR s. r. o. a jeho maloobchodní distribuční partneři
Síť PLANEO, FAST ČR a. s. a jeho maloobchodní distribuční partneři
KASA.CZ
MALL.CZ
OBCHODNIDUM.CZ
OKAY s. r. o.
PROTON s. r. o.

Na Slovensku probíhá akce u prodejců:
Andreashop.sk
Alza.sk
DATART
Electro Expert – Samsung Galerie
Elsatex
EURONICS a jeho maloobchodní distribuční partneři
FAST PLUS a jeho maloobchodní distribuční partneři
Hej.sk
Krajčík Elektro
MALL
NAY
Obchodny-dom.sk, OKAY, PLANEO a jeho maloobchodní distribuční partneři
PLAY Electronics a jeho maloobchodní distribuční partneři, Shoppie.sk, Tpd.sk.