VÁNOČNÍ OSVĚTLENÍ RETLUX

Čas Vánoc je kouzelný, a proto je možno ve výzdobě domovů trochu popustit uzdu fantazii. Značka RETLUX se nechala inspirovat letošními trendy a představuje kolekci sněhově bílých světelných dekorací ve tvaru oblíbených vánočních zvířat a symbolů, které je možno umístit do vnitřních i venkovních prostor.

Akrylový svítící LED Jelen (RXL 253) a Sněhulák (RXL 254), jsou úžasnými dekoracemi jak do bytu, tak zahrady. Jsou odolné až do mrazu -15°C, délka přívodního kabelu u obou modelů je 5m. Jsou osvětleny 30 LED diodami, které vyzařují příjemné, studené bílé světlo. Pomocí časovače je možno nastavit spínání figurek v požadovaném módu. 

Doporučená cena obou modelů je 879,- Kč

Akrylový Medvěd s červenou šálou čepičkou (RXL 252) svítí pomocí 16 LED diod, Sob se zvonečkem (RXL 279) je osázen 20 LED diodami. Dekorace je možno bez problémů umístit i ven, vydrží mráz až do -15°C. LED diody jsou v barvě studené bílé, timer umožní nastavit spínání světel v požadovaném čase. Oba dva modely jsou velice odolné, vydrží svítit až 25 000 hodin.

Doporučená cena Medvěda je 432,- Kč

Doporučená cena Soba je 329,- Kč

Minimalistické, elegantní dekorace ve tvaru Soba (RXL 244) a Soba se sáněmi (RXL 245) svítí příjemnou studenou bílou barvou. Samotný sob má 108 LED diod, sob se sáněmi osvítí okolí 198 LED diodami. Přívodní kabel obou modelů je dlouhý 1,5 m. Celková délka soba se saněmi je 120 cm a výška 59cm. Oba dva typy jsou odolné vůči mrazu až do -15°C a tak je možno je umístit na zahradu ke stromkům či k příjezdové cestě.

Doporučená cena Soba je 879,- Kč

Doporučená cena Soba se saněmi je 1649,- Kč

Moderní projekční laser s dálkovým ovládáním (RXL 290) zahalí dům tisícemi světelných efektů. Dvojbarevná kombinace červená x zelená, navodí tu pravou vánoční atmosféru. Laser se umístí pohodlně v zemi na zahradě a to i díky přívodnímu kabelu o délce 5m. Na dálkovém ovladači je možno vybírat z 12 světelných módů, které poté promítají nádherné světelné divadlo přímo na fasádu domu.

Doporučená cena projekčního laseru je 1699,- Kč

Venkovní LED projektor (RXL 292) ozdobí zdi domu pohyblivým efektem modré hladiny. Jednoduše projektor umístěte na zahradě a pomocí timeru navolte časové spínání. 5 m dlouhý přívodní kabel umožní vybrat nejlepší pozici pro umístění  projektoru. Tisíce modrých paprsků poté zalijí stěny domu modrou uklidňující září.

Doporučená cena LED modrého projektoru je 1429,- Kč

Vánoční svítidla, řetězy a další dekorace jsou náporem na elektrickou síť. Proto, abyste předešli možným výbojům, zapojte tyto osvětlení do přepěťových ochran SENCOR. Ty ochrání vaše přístroje i domov samotný. Přepěťové ochrany SENCOR jsou nabízeny v několika variantách – od jednoduché pro jeden spotřebič přes mnohanásobné s USB konektory pro nabíjení připojených zařízení. Cenově jsou dostupné již od 229 Kč.