Právě se nacházíte:

Tipy na vánoční dárky

Tipy na vánoční dárky - limitovaná láhev vodky Absolut Uncover, moderní městský batoh Eastpak a karibský rum Dos Maderas.  

VODKA ABSOLUT UNCOVER
Vodka zahalená do lesku noční oblohy, to je nová limitovaná edice Absolut Uncover. Na první pohled zaujme interaktivní obal v tmavě modrých třpytkách, na který můžete díky materiálu z otočných flitrů nakreslit jiskrný vzkaz, věnování nebo obrázek. Samotná vodka se vyrábí z ozimé pšenice pocházející z jihu Švédska unikátní metodou kontinuální destilace. K dostání je za 429 Kč ve vybraných obchodních řetězcích a na www.prestigeselection.cz.

BATOH EASTPAK, LONDON BRIM GREY
Moderní unisex batoh v retro stylu s propracovanými detaily a z nepromokavého materiálu. Hlavní přihrádka se zavírá na cvoky, které jsou kombinované s koženým řemínkem. Samozřejmě nechybí ani vnitřní kapsa na notebook a venkovní malá kapsa na zip na drobnosti, které jsou tak stále po ruce. Batoh má měkká polstrovaná záda i ramenní popruhy pro pohodlné nošení. K dostání je v elegantní šedé barvě za 1 428 Kč na www.superbatohy.cz.

KARIBSKÝ RUM DOS MADERAS 
100% třtinový karibský rum jehož zrání je rozděleno do tří fází. Nejprve zraje 5 let v dubových sudech přímo v Karibiku. Poté se přeso uvá do Španělska, kde ve sklepech Williams & Humbert zraje 3 roky v dubových sudech po suchém sherry Palo Cortado a následně 2 roky v sudech, ve kterých 20 let zrálo sladké sherry z odrůdy Pedro Ximenez. Díky tomu má rum harmonickou vůni s dotekem hrozinek a fíků, a jeho chuť je velmi jemná, komplexní a hřejivá. K dostání v dárkovém boxu za 869 Kč na www.global-wines.cz.