Speciální kolekce LAB Neoprene, splynutí sportu a města

Eastpak LAB Neoprene je speciální kolekce vyrobená z netradičního neoprenu s koženými detaily. Neoprenová tkanina byla zvolena pro kontrast sportu s městským stylem. V kolekci se prolíná klasický surfařský styl zastoupený neoprenem s luxusními prvky města, které představují kožené detaily.  

Out Of Office Neo Black 
Elegantní pružný batoh z neoprenu, který unese spoustu věcí, včetně laptopu ve velkém stylu. Je vyroben z adaptabilního neoprenu s kontrastními koženými detaily. Hlavní část batohu nabízí prostornou kapsu s bezpečným uzavíráním na zip. Uvnitř batohu najdete také menší kapsu na drobnosti. Přední kapsa pak poslouží na potřebné nezbytnosti, které chcete mít stále po ruce. Batoh má polstrované ramenní popruhy a zádovou část pro pohodlné nošení. Objem batohu je 23 litrů. K dostání za 4 700 Kč.   

Renana Neo Black 
Klasická kulatá taška z neoprenu se skvěle hodí na cvičení, do města i na víkend. Taška má hlavní prostornou kapsu na zip a postranní kapsu na drobnosti. Detaily švů a boční strany jsou v kůži, která vytváří kontrast k neoprenovému materiálu. Nabízí pohodlné ramenní popruhy, nosí se přes jedno rameno nebo v ruce. Objem tašky je 25 litrů. K dostání za 4 900 Kč.