Slovenský rapper EGO nafotil kolekci batohů pro Eastpak

Eastpak je kultovní značka ze Spojených států, která vznikla již v 50. letech. Nejdříve vyráběla batohy pro americkou armádu, v 70. letech pak vstoupila i na spotřebitelský trh. Úroveň nezničitelných a odolných batohů si drží dodnes. Kromě městských batohů v heritage stylu vyrábí i tašky a kufry. Výjimečnost značky spočívá také ve spolupráci s významnými osobnostmi a módními návrháři na limitovaných edicích. Každý rok pak vstupuje na trh s novými barvami a kolekcemi. Na většinu batohů, tašek i kufrů poskytuje záruku 30 let.   

Tváří značky pro Českou a Slovenskou republiku je slovenský rapper Ego, který nafotil pro Eastpak i část nové kolekce Padded Pakr. Tipy na vybrané batohy z kolekce:

Padded Pakr Axer Brown, Eastpak 
Hnědý batoh v americkém stylu se speciální povrchovou úpravou - je vyroben z voskovaného polyesteru v kombinaci s kůží. Řada Axer je inspirovaná řemeslníky, jedná se tak o velmi pevné a bytelné batohy z vysoce kvalitních a odolných materiálů. Jsou v klasickém tvaru batohů Padded Pakr s hlavní velkou kapsou a malou přední na drobnosti. Má polstrovaná záda a ramenní popruhy na pohodlné nošení. K dostání za 3 240 Kč.   
    
Padded Pakr Sukajan Crane, Eastpak 
Ikonický batoh inspirovaný východem. Je vyroben z měkkého nylonového materiálu s dominantní nášivkou barevného jeřába. Batoh klasického tvaru Padded Pakr s hlavní velkou kapsou a malou přední na drobnosti. Má polstrovaná záda a ramenní popruhy na pohodlné nošení. K dostání za 2 700 Kč.