SAGE DOPLŇUJE ŘADU NEJPRODÁVANĚJŠÍCH KÁVOVARŮ O NOVÝ ESPRESSO MODEL

Milujete lahodnou a dokonale připravenou kávu jako od profesionálního baristy? Nechce se vám ale za ní do kavárny, protože máte radši soukromí a pohodlí domova? Pak jste na správné adrese. Představujeme vám nový prémiový pákový kávovar Sage s mlýnkem na kávu The Barista Pro SES878BSS.

Pákové Espresso The Barista Pro doplňuje oblíbenou řadu Barista kávovarů s integrovaným mlýnkem. Kávovar disponuje LCD displejem a novým intuitivním rozhraním, které je přehlednější a umožňuje přesnější nastavení jednotlivých parametrů včetně nastavení mlýnku. Zobrazuje informace typu nastavení hrubosti, délka mletí, teplota vody, extrakce kávy, a díky displeji můžete rovněž sledovat celý proces přípravy kávy od začátku do konce. Přístroj je také vybaven moderním tepelným systémem Thermojet, který je připraven k použití za neuvěřitelné 3 vteřiny, což oceníte třeba během hektického rána.

Kávovar má zabudovaný kónický mlýnek s nerezovými mlecími kameny, který namele potřebné množství kávy přímo do páky. Umožňuje až 30 různých nastavení hrubosti kávy a také volitelné dávkování i dobu mletí. Tím otevírá příležitost k celoživotního experimentování při přípravě kávy přesně podle vaší chuti. Výhodou tohoto výrobku je možnost určení doby mletí, která je zobrazována na displeji.

Espresso přístroj Sage SES878 se postará také o dodržení dalších podmínek pro dokonalou kávu, a to správného tlaku a stálé teploty vody. Díky inovativní technologii prostřednictvím elektronického PID systému zůstane teplota ohlídána v průběhu celé extrakce s přesností +/-1 °C. Systém nízkotlakového předspaření zase zajistí postupné zvyšování tlaku, který se rovnoměrně rozprostře po povrchu kávy ve filtru, čímž je zajištěna maximálně rovnoměrná extrakce kávy. Preferujete-li před černou kávou cappuccino nebo latté, využijete parní trysku pro hedvábně jemnou mléčnou pěnu, která je u tohoto modelu otočná až o 360°.

Celkový komfort přípravy kávy dotvářejí doplňkové funkce a vlastnosti kávovaru. Například průvodce tlaku napoví ideální tlak pro extrahovanou kávu, funkce suché kávy zajistí snadné vyjmutí kávové sedliny z filtru s minimálním obsahem vody a potřebu čištění ukáží na displeji indikátory „Flush“ a „Descale“. Do výbavy patří i Razor – pomůcka pro zarovnání namleté porce kávy nebo nerezová konvička na pěnění mléka se zabudovaným teploměrem. Přístroj má také plochu pro nahřívání šálků, prostor pro skladování přívodního kabelu a zásuvku na ukládání příslušenství.

Doporučená MOC je 21990,- Kč