Rychlý a vydatný oběd v podobě polévky Pho

Máte chuť na rychlý, vydatný a přitom lehký oběd, po kterém budete mít ještě energii na další práci? Zkuste tradiční vietnamskou polévku Pho, která u nás patří k nejpopulárnějším asijským pokrmům. K dostání jsou nejčastěji varianty s hovězím masem (Pho Bo) nebo s kuřecím (Pho Ga).  

Speciální chuť polévce ze silného vývaru dodává koriandr, vietnamská bazalka a limetka a chilli. Díky DámeJídlo.cz si můžete objednat až na pracovní stůl lahodné Pho například z restaurace I ♥ VIETNAM, kromě polévek si můžete pochutnat i na dalších vietnamských specialitách jako je Bun Bo Nam Bo nebo Bun cha. 

Z restaurace Viet-Style Nusle si můžete nechat dovést nejen Pho Bo a Pho Ga ale i variaci s kuřecího a hovězího masa v podobě Pho Bo Ga. A jako předkrm doporučujeme křupavé závitky s rýžovými nudlemi a zeleninou Bun Nem. 

Další možnosti chutného a lehkého oběda najdete na www.damejidlo.cz

DámeJídlo.cz je největší česká služba na rozvoz jídla. Zprostředkovává dovážky jídla z více než 2 000 restaurací téměř ve 130ti městech a obcích v Čechách a na Moravě. Do hodiny můžete mít na svém stole chutný burger, pizzu, českou klasiku nebo asijské nudle či sushi. Výběr restaurací a kuchyní je opravdu široký. Provozovatelem DámeJídlo.cz je společnost Delivery Hero se sídlem v Berlíně.