Policie vyšetřuje úmrtí dvou mužů a pěti zvířat na Nymbursku

Policie vyšetřuje úmrtí dvou mužů a pěti zvířat, kteří včera byli nalezeni v bývalém vojenském objektu poblíž Milovic na Nymbursku. Jeden z mrtvých mužů v objektu podle policie více než rok bydlel. "Jedna z možných variant úmrtí je otrava oxidem uhelnatým z vytápění," řekla ČTK nymburská policejní mluvčí Petra Potočná. Podle prvotního ohledání nebyly podle policie na tělech známky cizího zavinění. 

"Pravděpodobně by se mělo jednat o tu otravu, nicméně to nebylo ani potvrzeno ani vyloučeno. To, co se tady odehrálo, je předmětem dalšího šetření," řekla ČTK Potočná. Podle ní nebyly prvotním ohledáním na tělech shledány známky cizího zavinění. "Byli tady nalezeni dva mrtví muži a pět mrtvých zvířat, čtyři psi a jedna kočka. U obou mužů byla nařízena soudní pitva," dodala Potočná. Pitva byla nařízena také u jednoho z uhynulých zvířat. 
    
Bývalý vojenský objekt na samotě a bez čísla popisného si podle policie jeden z mužů rekonstruoval a asi rok a půl v něm bydlel. Totožnost druhého muže zatím policie nezná. Těla našel otec zahynulého osmačtyřicetiletého vlastníka objektu. Případ se bude dále vyšetřovat, příčinu úmrtí má objasnit pitva.
 
zdroj: ČTK