Nové dámské sportovní elektrokolo Catiss

Elektrokolo není pouze sportovním náčiním, ale také jedinečným dopravním prostředkem.   

Sportovní dámské elektrokolo HECHT CATISS
Dámské sportovní outdoorové elektrokolo HECHT CATISS se hodí na delší cykloturistické výlety i výjezdy do velkých kopců. Akumulátor je u tohoto kola zcela ukryt v rámu, nijak tedy neruší sportovní design kola. Podobně je zcela ukryt i elektromotor včetně převodů v náboji zadního kola. Elektromotor se aktivuje automaticky, při šlápnutí do pedálů. Tlačítky na levém řídítku lze nastavit 9 úrovní, ve kterých motor pomáhá. Lze tak lehce vyjet i kopec, na kterém se zapotí i nejotrlejší sportovci. Asistenci elektromotoru lze také vypnout.

Na velkém přehledném displeji se zobrazuje stav nab ití akumulátoru, aktuální rychlost, nastavený stupeň asistence elektromotoru a počet ujetých kilometrů. Lze si zobrazit i průměrnou a maximální rychlost jízdy. Obsluha elektrokola je snadná. Vše se ovládá třemi tlačítky na levém řídítku. Zajímavou funkcí je asistent chůze, kterým lze kolo přepnout do speciálního režimu, kdy se začne pohybovat rychlostí chůze, přibližně 6 km/h. Tato funkce se hodí například pokud je nutné kolo tlačit do prudkého kopce apod. 

Elektrokolo je vybaveno předním a zadním světlem. Má odpruženou přední vidlici, nastavitelnou tuhost a pevný hliníkový rám. Elektrokolo váží pouhých 19 kg. Jeho maximální rychlost s asistencí je 25 km/h. Dojezd na jedno nabití baterie je 70 km. Li-ion akumulátor s články SAMSUNG. Dodáváno s nabíječkou, plné nabití cca za 5 hodin.

K dostání od května 2018 za 32 990 Kč v prodejnách HECHT a na www.hecht.cz.