NEJLEPŠÍ OSVĚŽENÍ V HORKÝCH DNECH PŘINESE PERLIVÝ LEDOVÝ ČAJ S PŘÍCHUTÍ BROSKVE NEBO CITRÓNU

V letních dnech nenajdete ideálnější nápoj k ochlazení, než je ledový čaj, který Češi milují. Přitom za něj není nutné utrácet, složitě ho připravovat či snad tahat lahve s ním domů. Můžete si ho vyrobit sami, nově ve variantě s bublinkami. S limitovanou letní edicí dvou příchutí ledových čajů broskev a citrón od společnosti SodaStream si ho připravíte kdykoliv a vychlazené osvěžení budete mít vždy po ruce.

Nachystat domácí ledový čaj pro sebe, nebo partu přátel, a to i tehdy, pokud doma nemáte žádné ovoce, nyní zvládnete raz dva. Speciální edice dvou příchutí ledových čajů v sobě snoubí jak blahodárné účinky čaje, tak ovocné složky. Tento nápoj nejenže výborně chutná, ale pozitivně působí i na lidský organismus. Obě varianty, broskev i citrón, se pak postarají o chuťovou rozmanitost a svěžest.

Příchutě ledových čajů obsahují šťávu z koncentrátu citronové a broskvové šťávy a skutečný výtažek z čaje. Jejich extra koncentrovaná receptura je připravena přímo pro perlivou vodu z výrobníku SodaStream. Zda zvolit sladkou ovocnou chuť broskvové šťávy, nebo ostřejší provedení s důrazným citronem, se dá vyřešit jen jedním způsobem. Ochutnejte obě příchutě a dopřejte si osvěžení s každým douškem!

Lahodný perlivý ledový čaj si připravíte z chladné kohoutkové vody a výrobníku SodaStream. Příchuť přidávejte vždy až do hotové perlivé vody. Lahev s připravenou perlivou vodou nakloňte a příchuť z víčka pomalu po její stěně nalévejte do právě připravené perlivé vody. Lahev následně zavřete a promíchejte. A ideální nápoj v podobě ledového čaje s bublinkami nejen pro horké dny je na světě.

Víčko příchutí je uzpůsobeno tak, že slouží zároveň i jako odměrka, díky tomu připravíte z 500 ml koncentrátu příchutě osvěžujících 12 litrů letního drinku. Domácí příprava ledového čaje poskytuje komfort a zároveň šetří životní prostředí i výdaje za jednorázové plastové nápoje. Litry skvělého domácího ledového čaje v perlivé úpravě budou jen pár kroků od vašeho zahradního lehátka.

Doporučená cena příchutě SodaStream Ledový čaj broskev nebo citron 500 ml je 129,- Kč.