Nalaďte se na jaro s novou postavou

Jaro je ideální roční období pro změnu a detoxikaci těla. Po zimě začínáme mít chuť vyjít opět ven na čerstvý vzduch a všechny buňky našeho těla se těší na změnu počasí. Je také správný čas vyhnat z těla stres, usazené toxiny a zatočit s přebytečnými zimními kily. Nejlepší je samozřejmě přehodnotit svou životosprávu a začít pravidelně cvičit. Nastartovat organismus ale pomohou také speciální tělové zábaly Body Wraps, které zeštíhlují i detoxikují.  

Díky speciálním tělovým wrapům se stane hubnutí i detoxikace daleko snazší a příjemnější. Metoda se k nám dostala z USA, kde jí propadly také hollywoodské hvězdy. Zábaly obsahují speciální čistě přírodní produkty obohacené o minerály, které blahodárně působí na naše tělo a přinášejí tak okamžitý úbytek centimetrů a detoxikaci těla již po prvním zábalu. „Body Wraps spočívají ve správném zabalení těla do  8-10 obinadel, která jsou předem namočena ve speciální lázni obohacené o minerály. Díky působení minerálů dochází k detoxikaci organismu a tím smrštění nafouklých toxických tukových zásob. Tímto procesem dochází k okamžitému úbytku centimetrů,“ říká Zuzana Drnek z Bodywraps.cz. 

K metodě Body Wraps je vhodné využít i pohybu, kde se díky celkovému zrychlení metabolismu účinky zábalu ještě zvyšují. Na základě správného a bezpečného zabandážování dojde k nastartování lymfatického systému, a tím k odvodu nadbytečné vody z těla, takže dojde zároveň k vyhlazení celulitidy.
Tato metoda je využívána déle než 20 let. Nejprve se používala pouze v lázních jako zábal určený pro detoxikaci těla a zkrášlení pleti. Po zjištění, že již po jediné kůře dochází k výraznému úbytku centimetrů, se tato metoda začala používat hlavně v USA pro vylepšení a zdokonalení postavy. 

Body Wraps aktuálně nabízí čtyři druhy zábalů, které jsou zaměřeny přímo na konkrétní problém a obsahují speciální složení cílené na zeštíhlení, detoxikaci, celulitidu a pro sportovce.

Cena jednotlivých zábalů Body Wraps je od 1490 Kč za jednu kůru, která trvá 90 – 120 minut. K dispozici jsou také výhodné permanentky na 3, 6 a 10 zábalů. Partnerských salonů, kde si můžete dopřát metodu Body Wraps, je již více než 48 po celé ČR a jejich síť se rozrůstá i na Slovensko.