Meteostanice s bezdrátovým snímačem

Náhlé teplotní výkyvy, v extrémním případě až o dvě desítky stupňů Celsia nahoru nebo dolů, a k tomu ještě nenadálá vichřice, která se během několika hodin prožene územím naší republiky a zanechá za sebou nemalé škody. Tak takové rozmary počasí nás dokážou pěkně zaskočit!

Aby si s vámi počasí nepohrávalo doslova jako kočka s myší, pořiďte si domů kvalitní meteostanici Sencor SWS 5600, která vás bude včas informovat nejen o aktuálním stavu počasí, ale také vám pomocí škálového zobrazení ukáže, na co se máte před odchodem z domova připravit, zda vám venku za dveřmi vašeho příbytku bude příjemně či nikoli. 

K hlavním přednostem nového modelu designové meteostanice patří ostrý, perfektně čitelný barevný LCD displej, na němž můžete sledovat údaje o teplotě a vlhkosti venku za okny i v místnosti u vás doma, dále jsou zde zobrazeny rádiem dálkově řízené hodiny pomocí signálu DCF77 (možnost ručního nastavení) a také grafickou ikonkou znázorněná předpověď počasí (slunečno, mírně oblačno, oblačno, déšť, sníh). Kromě přesného času si na displeji můžete přečíst i aktuální datum a den v týdnu.

Elegantní přístroj s bílým rámečkem je vybaven funkcí opakovaného buzení, stav baterií vnitřní jednotky i venkovního čidla za vás ohlídá chytrý indikátor, přičemž venkovní čidlo má dosah až 30 metrů. 

Designovou meteostanici SENCOR SWS 5600 můžete zakoupit za akční cenu 1099 Kč.