Jediná žehlička, která potěší každou ženu

Na obdarování ženy se vždy najde dobrý důvod. A jelikož se pomalu blíží Mezinárodní den žen a následně i Den matek, nabízíme vám tip dárek, který potěší každé ženské srdce. Pány, kteří nedočtou text do konce upozorňujeme, že tato žehlička není určena na domácí práce!  

Zatímco při výběru oblečení nebo šperku může nastat problém, žehlička na vlasy je sázka na jistotu. Využije ji totiž každá žena – s vlnitými vlasy i zcela rovnými. Každá z nich totiž ocení rychlou a zároveň šetrnou pomoc při jejich úpravě.

Neumíte si vybrat ze široké nabídky? Modely BaByliss ST480E a ST481E svými parametry odpovídají potřebám profesionálních kadeřníků, takže s jejich výkonem bude spokojená i ta nejnáročnější dáma. Jediné rozhodování se bude týkat barvy – oceníte více stříbrnou nebo bronzovou?

Žehlící povrch obou modelů má rozměry 120 x 28 mm, typické pro profesionální žehličky. Díky tomu dosahují bezkonkurenční účinnost při narovnávání i loknování vlasů. To znamená méně času stráveného před zrcadlem, a ještě trvalejší výsledek. Čas šetří i rychlé nahřátí – žehlička dosáhne teploty 180 °C, při níž je připravena k použití, již za 30 sekund. Samozřejmě, v případě jemných vlasů je možné zvolit i nižší teplotu – k dispozici je 5 pozic nastavení od 150 °C do 230 °C.

Speciální ochrana pro zdravé a lesklé vlasy je v případě BaByliss samozřejmostí. Povrch žehličky je proto potažen diamantově-keramickou vrstvou, která zabraňuje jejich poškození teplem. O hydrataci se stará ionizační generátor, vytvářející záporné ionty potřebné pro zdravý lesk vlasů.

Pro zvýšení komfortu při používání přidal výrobce i odnímatelné silikonové koncovky, díky kterým se se žehličkou manipuluje pohodlnější a hlavně bezpečnější, bez rizika popálení. Profesionální parametry těchto žehliček potvrzuje i kvalitní kovový plášť, dlouhý kabel s otočnou koncovkou a velmi dlouhá životnost. Na přístroj poskytuje výrobce záruku tři roky.

BaByliss ST480E ve stříbrné barvě a BaByliss ST481E v bronzovém provedení se prodávají za cenu 3590 Kč.