Dochází vám inspirace na domácí zábavu s dětmi?

Vynucený pobyt doma začne brzy děti otravovat, a je jedno, zda jsou zrovna nemocné, v izolaci nebo prostě jen nemohou ven. A i když se říká, že i děti by se měly někdy nudit, je dobré mít nějakou tu zábavu na doma v záloze. Spojte příjemné s užitečným a vyzkoušejte kreativní hračky rozvíjející zručnost a představivost z dílny českého startupu 3Dsimo. Vyhrají si s nimi nejen vaši potomci, ale třeba i jejich prarodiče, kteří zrovna budou hlídat.

3D pero pro kreativní děti

Fenomén 3D tisku hýbe světem, ovšem ne každý si může dovolit vlastní tiskárnu. Pokud vašeho potomka 3D tisk láká, může ke svým prvním výtvorům použít 3D pero Basic 2. Lehké a ergonomické pero padne skvěle do ruky dětem i dospělým a umožní jednoduše prostorově kreslit nebo modelovat hračky či ozdoby. Pero rozvíjí dětskou představivost a zručnost a práce s ním je naprosto bezpečná, protože se nezahřívá na vysokou teplotu, nabíjí ho baterie a náplně jsou zdraví nezávadné. 3D pero zabaví děti na dlouhé hodiny, protože fantazii se při tvorbě rozhodně meze nekladou. Kdo by nechtěl vymodelovat třeba vlastní figurku akčního komiksového hrdiny!

Jak takové 3D pero funguje uvidíte třeba v tomto videu: https://www.youtube.com/watch?v=Tiw_kZfSiWQ&ab_channel=3Dsimo

Elektronika zábavně s Boffinem

Dát dohromady vlastní gameboy, mp3 přehrávač, žárovku nebo autíčko na dálkové ovládání? S elektronickou stavebnicí Boffin Magnetic je to hračka. Děti si mohou zábavnou formou sestavit až 200 různých projektů, od jednodušších po složitější, se kterými jim ve chvílích volna můžete pomoci. Jednotlivé součástky stavebnice, mezi kterými nechybí ani mini počítač a LCD displej, se spojují na podložce pomocí magnetů. Práce s Boffinem je tak velmi jednoduchá a intuitivní pro všechny věkové kategorie. Děti se během sestavování projektů nejen zabaví, ale hlavně rozšíří povědomí o tom, jak fungují věci okolo, rozvinou své technické myšlení a naučí se dokonce i základy programování.

Co všechno se dá postavit se stavebnicí Boffin Magnetics se můžete podívat tady: https://www.youtube.com/watch?v=3cwA8umNQDY&ab_channel=Boffin

3D pero Basic 2 a elektronickou stavebnici Boffin můžete zakoupit u renomovaných internetových prodejců nebo přímo na https://eshop.3dsimo.com/.